www.oipip.czest.pl

z galerii zdjęć:

Data utworzenia: 2016/05/20 13:20
Data modyfikacji: 2016/05/20 13:20
Wniosek o zakwalifikowanie się na szkolenie jednodniowe:
wniosekozakwalifikowanienaszkoleniejednodniowe.pdf Wniosek o zakwalifikowanie na szkolenie jednodniowe /plik pdf/
OIPiP Częstochowa: Szkolenia specjalizacyjne - 2018 rok

UWAGA !

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie

Przyjmuje zapisy na szkolenia specjalizacyjne w następujących dziedzinach pielęgniarstwa:

1. Pielęgniarstwo internistyczne dla pielęgniarek
  2. Pielęgniarstwo geriatryczne dla pielęgniarek
  3. Pielęgniarstwo pedriatyczne dla pielęgniarek

Przewidywany termin rozpoczęcia szkoleń – druga połowa roku 2018.

Wnioski na poszczególne szkolenia specjalizacyjne prosimy składać poprzez system SMK.

W specjalizacjach mogą wziąć udział pielęgniarki które posiadają:

- prawo wykonywania zawodu,

- co najmniej 2 letni staż pracy w zawodzie pielęgniarki,

- uprawnienia do wykonywania badań fizykalnych (inna specjalizacja ukończona w latach 2001-2015 lub ukończony kurs specjalistyczny Wywiad i badanie fizykalne),

- ukończony kurs specjalistyczny Resuscytacja krążeniowo-oddechowa

- ukończony kurs specjalistyczny Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego lub Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego u dorosłych.

- w przypadku specjalizacji z pielęgniarstwa internistycznego przed rozpoczęciem  specjalizacji należy  posiadać ukończony kurs w zakresie  przetaczania krwi i jej składników  na mocy obowiązujących przepisów prawnych.

Na etapie postępowania kwalifikacyjnego do specjalizacji kursy specjalistyczne  (RKO; EKG; Wywiad i badanie fizykalne) nie są wymagane. Jednakże zaświadczenia o ukończeniu powyższych kursów należy przedłożyć do dnia egzaminu państwowego.

Przewidywany koszt uczstnictwa w specjalizacjach dla pielęgniarek / pielęgniarzy w OIPiP Częstochowa i opłacających regularnie składki członkowskie wynosi około 3000,00 zł - 3500,00 zł.

Oferta Ośrodka Szkoleniowego OIPiP w Częstochowie na II połowę 2018 r.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną dla Państwa nową ofertą Ośrodka Szkoleniowego OIPiP w Częstochowie:

>>OFERTA SZKOLEŃ<<

• Podstrona 1 z 1