Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie

BIP
Zatrudnimy Pielęgniarkę. 2024-02-14 18:25

Pielęgniarka

PZU Zdrowie S.A. Oddział Centra Medyczne w Częstochowie

  1. Zaciszańska 25A, 42-202 Częstochowa

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole i otwartość na oczekiwania Pacjentów,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność,
  • mile widziane ukończone kursy specjalistyczne z zakresu wykonywania szczepień ochronnych dla pielęgniarek i EKG
  • znajomość programu SERUM będzie dodatkowym atutem

Praca w ramach umowy o pracę

CV proszę wysyłać na adres mailowy:

e.synoradzka@cmlukasza.pl

aobst@cmlukasza.pl

Zatrudnimy Pielęgniarzy/Pielęgniarki w zespole DaVita w Lublińcu 2024-01-31 16:54

Zatrudnimy Pielęgniarzy/Pielęgniarki
w zespole DaVita w Lublińcu

O firmie:

DaVita z włoskiego oznacza „dawać życie”. Na co dzień opiekujemy się pacjentami z przewlekłą chorobą nerek. Troska o ich zdrowie jest naszym głównym zadaniem. Nieustannie wprowadzamy innowacyjne metody leczenia i doskonalimy standardy opieki klinicznej, aby polepszyć jakość życia pacjentów. DaVita to nie tylko sieć stacji dializ, to drugi dom dla pacjentów. To wspólnota pacjentów  i personelu medycznego.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i prowadzenie zabiegów hemodializy,
  • opieka nad pacjentami stacji dializ,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • edukacja pacjentów,

Praca SILOE. 2024-01-31 16:40

Jesteśmy firmą działającą w branży medycznej od 2014 roku. Od początku powstania Siloe mieliśmy jeden cel – pomagać osobom nieuleczalnie chorym, potrzebującym, doświadczonym przez los.