Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie

Data utworzenia: 2016/05/20 13:20
Data modyfikacji: 2016/05/20 13:20
Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie zaprasza na udział w BEZPŁATNYCH KURSACH SPECJALISTYCZNYCH 2022-09-10 06:52

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie zaprasza na udział w BEZPŁATNYCH KURSACH SPECJALISTYCZNYCH realizowanych w ramach projektu Wsparcie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 – 2020 (PO WER 2014-2020) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, numer POWR.07.01.00-00-0004/22.

• Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego:

planowane rozpoczęcie: 21.09.2022r.

• Resuscytacja krążeniowo-oddechowa:

planowane rozpoczęcie: 23.09.2022r.

• Wywiad i badanie fizykalne:

planowane rozpoczęcie: 29.09.2022r.

• Resuscytacja krążeniowo-oddechowa noworodka:

planowane rozpoczęcie: 30.09.2022r.

• Komunikowanie interpersonalne w pielęgniarstwie:

planowane rozpoczęcie: 04.10.2022 r.

• Pielęgnowanie pacjenta dorosłego wentylowanego mechanicznie:

planowane rozpoczęcie: 08.10.2022r.

Każda osoba może zapisać się wyłącznie na JEDEN wybrany kurs (maksymalna ilość miejsc: 32)

Kursy przeznaczone są wyłącznie dla

Pielęgniarek i Położnych należących
do Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie.

Zapisy odbywają się przez system SMK.

W nazwie kursu znajduje się dopisek PROJEKT.

ZAPRASZAMY!!!

Kurs dokształcający: długoterminowe dostępy naczyniowe – użytkowanie portów naczyniowych. 2022-09-12 18:35

Ośrodek Szkoleniowy przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie

zaprasza na kurs dokształcający:

Długoterminowe dostępy naczyniowe –
użytkowanie portów naczyniowych

Planowane rozpoczęcie kursu - 20.09.2022r. godzina 9.00,
miejsce - siedziba OIPiP w Częstochowie,
ul. Pułaskiego 25, budynek Przemysłówki, I piętro.

ZAPISY na kurs poprzez system SMK.

Koszt kursu jest uzależniony od liczby uczestników

Serdecznie zapraszamy!!!!

UWAGA!!!!          PAŃSTWO ZAPISUJĄCY SIĘ NA KURSY/SZKOLENIA!!!!!

Przypominamy, iż po złożeniu wniosku w systemie SMK należy sprawdzić jego STATUS !!!!

Wnioski, które po weryfikacji zostały zwrócone celem uzupełniania NALEŻY po naniesieniu poprawek PRZESŁAĆ PONOWNIE!!!

Osoby, które nie prześlą ponownie poprawionego wniosku NIE MOGĄ zostać zakwalifikowane na dany rodzaj kształcenia.

Szkolenia organizowane przez OIPiP w Częstochowie są płatne.

Wniosek o zakwalifikowanie się na szkolenie jednodniowe:

'POWIKŁANIA W LECZENIU ONKOLOGICZNYM CZĘŚĆ I'. 20 maja o 18.00.

w imieniu Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej - organizatora Programu Edukacji Onkologicznej, w ramach którego działa Akademia Pielęgniarstwa Onkologicznego - serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w webinarium 'POWIKŁANIA W LECZENIU ONKOLOGICZNYM CZĘŚĆ I'.

Szkolenie odbędzie się w dniu 20 maja br. o godzinie 18.00.

Bezpośrednia rejestracja na stronie https://apo-web-20-05-2021.konfeo.com/pl/groups

Powyższe wydarzenie jest certyfikowane. Szczegóły i program w załączeniu.

Więcej informacji o naszej działalności znaleźć można pod adresem: www.programedukacjionkologicznej.pl

egzamin na specjalizację z Ochrony Zdrowia Pracujących 2020.03.02 19:54

Organizator kształcenia medycznego Vital Med informuje iż 7 marca  2020 (sobota) o godzinie 15.00 w Bytomiu w Zespole Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych przy ul. Wrocławska 120, odbędzie się egzamin na specjalizację z Ochrony Zdrowia Pracujących w 100% jest dofinansowany przez Ministerstwo Zdrowia, informuje, że pozostało 5 wolnych miejsc.

OŚRODEK SZKOLENIOWY informuje. 2020.02.19 19:00

OŚRODEK SZKOLENIOWY informuje,
iż w marcu planowane jest uruchomienie następujących szkoleń:

–       RESUSCYTACJA KRĄŻENIOWO – ODDECHOWA – kurs specjalistyczny,

–       LECZENIE RAN dla pielęgniarek – kurs specjalistyczny

–       DŁUGOTERMINOWE DOSTĘPY NACZYNIOWE – UŻYTKOWANIE PORTÓW NACZYNIOWYCH – kurs dokształcający;

Osoby zainteresowane wybranym kursem zobowiązane są złożyć wniosek w systemie SMK.

Kurs specjalistyczny: Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz I. 2020.02.09 13:06

Kurs specjalistyczny:

Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz I.

Zajęcia w dniach 08 - 09.02.2020r.

Rozpoczęcie zajęć - godzina 8.00, sala BHP.

miejsce - siedziba OIPiP w Częstochowie, ul. Pułaskiego 25, budynek Przemysłówki,

Harmonogram kursu jest dostępny na stronie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych
w Częstochowie oipip.czest.pl w zakładce Ośrodek Szkoleniowy/Harmonogramy.

Przypominamy dokonaniu opłaty za kurs.

• Podstrona 1 z 4