Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie

Data utworzenia: 2016/05/20 13:20
Data modyfikacji: 2016/05/20 13:20

UWAGA!!!!          PAŃSTWO ZAPISUJĄCY SIĘ NA KURSY/SZKOLENIA!!!!!

Przypominamy, iż po złożeniu wniosku w systemie SMK należy sprawdzić jego STATUS !!!!

Wnioski, które po weryfikacji zostały zwrócone celem uzupełniania NALEŻY po naniesieniu poprawek PRZESŁAĆ PONOWNIE!!!

Osoby, które nie prześlą ponownie poprawionego wniosku NIE MOGĄ zostać zakwalifikowane na dany rodzaj kształcenia.

Szkolenia organizowane przez OIPiP w Częstochowie są płatne.

Wniosek o zakwalifikowanie się na szkolenie jednodniowe:

'POWIKŁANIA W LECZENIU ONKOLOGICZNYM CZĘŚĆ I'. 20 maja o 18.00.

w imieniu Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej - organizatora Programu Edukacji Onkologicznej, w ramach którego działa Akademia Pielęgniarstwa Onkologicznego - serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w webinarium 'POWIKŁANIA W LECZENIU ONKOLOGICZNYM CZĘŚĆ I'.

Szkolenie odbędzie się w dniu 20 maja br. o godzinie 18.00.

Bezpośrednia rejestracja na stronie https://apo-web-20-05-2021.konfeo.com/pl/groups

Powyższe wydarzenie jest certyfikowane. Szczegóły i program w załączeniu.

Więcej informacji o naszej działalności znaleźć można pod adresem: www.programedukacjionkologicznej.pl

egzamin na specjalizację z Ochrony Zdrowia Pracujących 2020.03.02 19:54

Organizator kształcenia medycznego Vital Med informuje iż 7 marca  2020 (sobota) o godzinie 15.00 w Bytomiu w Zespole Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych przy ul. Wrocławska 120, odbędzie się egzamin na specjalizację z Ochrony Zdrowia Pracujących w 100% jest dofinansowany przez Ministerstwo Zdrowia, informuje, że pozostało 5 wolnych miejsc.

OŚRODEK SZKOLENIOWY informuje. 2020.02.19 19:00

OŚRODEK SZKOLENIOWY informuje,
iż w marcu planowane jest uruchomienie następujących szkoleń:

–       RESUSCYTACJA KRĄŻENIOWO – ODDECHOWA – kurs specjalistyczny,

–       LECZENIE RAN dla pielęgniarek – kurs specjalistyczny

–       DŁUGOTERMINOWE DOSTĘPY NACZYNIOWE – UŻYTKOWANIE PORTÓW NACZYNIOWYCH – kurs dokształcający;

Osoby zainteresowane wybranym kursem zobowiązane są złożyć wniosek w systemie SMK.

Kurs specjalistyczny: Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz I. 2020.02.09 13:06

Kurs specjalistyczny:

Ordynowanie leków i wypisywanie recept cz I.

Zajęcia w dniach 08 - 09.02.2020r.

Rozpoczęcie zajęć - godzina 8.00, sala BHP.

miejsce - siedziba OIPiP w Częstochowie, ul. Pułaskiego 25, budynek Przemysłówki,

Harmonogram kursu jest dostępny na stronie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych
w Częstochowie oipip.czest.pl w zakładce Ośrodek Szkoleniowy/Harmonogramy.

Przypominamy dokonaniu opłaty za kurs.

• Podstrona 1 z 4