PTP.. IDZIEMY DALEJ

10 listopada 2023 07:43

Dalej prowadzimy rozmowy nad utworzeniem w Częstochowie Oddziału Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego. Cały czas posuwamy się do przodu. Na chwilę obecną wiem, że musimy mieć w strukturach koła.

Najmniejszą liczba osób w kole to 7 członków. Możemy je  utworzyć przy szpitalach. W Częstochowie mamy dwa duże szpitale. Czyli możemy powiedzieć, że 2 już mamy. Zapraszamy powiaty: myszkowski, lubliniecki i kłobucki. To już 5 i jeszcze jeden uczelnie kształcące pielęgniarki, to razem 6. W przyszłym tygodniu napiszę pismo intencyjne do Zarządu Głównego PTP, które oczywiście opublikuję do wiadomości Was wszystkich i ..... dalej będziemy organizowali struktury. Pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze możecie do mnie dzwonić.