Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie

BIP
Ruszamy z remontem 2023-08-04 18:20

Ruszamy z remontem

 

01 sierpnia 2023 r. oficjalnie nastąpiło przekazanie tzw. frontu robót przez Firmę Alpinet. Prace ruszyły natychmiast. Zamontowano rękaw do ewakuacji gruzu z burzonych ścian. Dzisiaj popołudniu i jutro cały dzień trwać będą wyburzenia. Mam nadzieję, że uda się wyburzyć wszystko. W przyszłym tygodniu będzie zrywana podłoga i wykładzina oraz może uda nam się przenieść Sekretariat w inne miejsce. Planujemy, że po Sekretariacie przeniesiemy Ośrodek Szkoleniowy bliżej wejścia i w sąsiedztwie Biblioteki. Jest i będzie pracowicie. Ale to dobrze, bliżej celu.

 

Tomasz Czech

 

04 sierpnia 2023 r.

Tu na razie jest ściernisko…… 2023-07-10 18:47

Ale będzie San Francisco……… i to myślę, że już w połowie września.

Chodzi o remont pomieszczeń na IV piętrze. Komisja wyłoniła już Firmę, która przeprowadzi remont i adaptację pomieszczeń na nasze potrzeby. W środę o tej sprawie będzie dyskutowało Prezydium OR i jeżeli taka będzie wola podejmie Uchwałę w tym temacie.

Obchody Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej 2023-07-10 18:37

Wiecie, że druga część obchodów Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej odbędzie się 22 września 2023 r. w Teatrze. Termin mamy potwierdzony. Zamiast części oficjalnej odbędzie się Konferencja z honorowym udziałem Naczelnego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej dr n. med. Grażyną Rogalą-Pawelczyk.

Relacja z konferencji pn. „Epidemia Covid-19 Województwo Śląskie”, zorganizowanej przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach 2023-07-05 10:24

30 czerwca 2023 r.  o godzinie 10:00 odbyła się konferencja pn. „Epidemia Covid-19 Województwo Śląskie, zorganizowana przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach.  W konferencji uczestniczyło wielu znakomitych gości, w tym przedstawiciele izb lekarskich i pielęgniarskich z terenu województwa śląskiego.

 

 

Relacja z Pikniku rodzinnego w Domu Pomocy Społecznej w Blachowni 2023-07-03 18:52

Koleżanki i Koledzy

 

30 czerwca 2023 r reprezentowałem Was podczas Pikniku Rodzinnego w Domu Pomocy Społecznej w Blachowni. Tegoroczny Piknik tematycznie było poświęcony truskawkom. Wśród zaproszonych gości byli: Starosta Powiatu Częstochowskiego Krzysztof Smela, Członek Zarządu Powiatu Częstochowskiego Gwidon Jelonek, Sekretarz Powiatu Częstochowskiego, Dyrektorzy domów dziecka powiatu częstochowskiego, Dyrektorzy i Kierownicy ośrodków pomocy społecznej, przedstawiciele zakładów penitencjarnych, byli dyrektorzy DPS, członkowie rodzin i przyjaciele pensjonariuszy DPS.

  • Podstrona 1 z 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4