Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie

BIP
Pilotażowy program szkolenia specjalizacyjnego dla ratowników medycznych i pielęgniarek oraz fizjoterapeutów – chirurgiczna asysta lekarza 2022-09-24 06:40

Uprzejmie informujemy, iż uruchomiony został projekt ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pod nazwą „Pilotażowy program szkolenia specjalizacyjnego dla ratowników medycznych i pielęgniarek oraz fizjoterapeutów – chirurgiczna asysta lekarza”. Program ma na celu dofinansowanie szkolenia specjalizacyjnego w tej dziedzinie.

Uczestnikowi szkolenia specjalizacyjnego wypłacona zostanie rekompensata w wysokości 5800 zł miesięcznie za zawieszenie aktywności zawodowej na czas realizacji staży i kursów w ramach projektu.

Warsztaty Agencji Badań Medycznych w obszarze komunikacji z pacjentem 2022-09-22 09:10

Miejsce warsztatu – Warszawa - Centrum Profilaktyki Nowotworów w Centrum Onkologii na ul. Roentgena 5

Data - 26.09.2022

Czas -4h (14.00 -18.00)

Udział możliwy w formie - stacjonarnej/online

 

Ten niezmiernie istotny obszar Państwa pracy podczas warsztatów przybliżą wysokiej klasy eksperci zaproszeni na spotkanie. Ekspertami będą Pani Mariola Kosowicz, Pan Rafał Staszewski i Pan Zbigniew Kowalski.

Szkolenie odbywa się w ramach „Akademia Badań Klinicznych – rozwój kompetencji zespołów badawczych w podmiotach leczniczych świadczących usługi szpitalne oraz lekarzy zatrudnionych w placówkach podstawowej opieki zdrowotnej” i po jego zakończeniu otrzymają Państwo stosowne dokumenty potwierdzające udział w szkoleniu.

W warsztacie mogą uczestniczyć tylko osoby, które jeszcze nie brały udziału w szkoleniach z cyklu „Akademia Badań Klinicznych” organizowanych przez ABM.

 

W załączeniu przesyłamy komplet dokumentów wymaganych w procesie rekrutacyjnym (zal. nr 1, 2, 3, 4 oraz zaświadczenie o zatrudnieniu). Bieżące informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie Fundacji w zakładce szkolenia. https://www.fundacjauj.pl/szkolenia

Jeśli pracuje Pan/Pani w obszarze badań klinicznych i ma bezpośredni kontakt z pacjentem (lekarz, pielęgniarka, koordynator badan klinicznych). To szkolenie jest dla Pana/Pani.

Niezmiernie istotne jest by pracodawca potwierdził Państwa udział w zespole badawczym.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem. Prosimy o przeslanie wstępnej informacji podając.

  • Swoje imię i nazwisko,
  • Miasto, w którym Państwo pracują
  • Preferowany sposób udziału w warsztacie (forma stacjonarnej czy online)

Informacje te są niezbędne Agencji Badań Medycznych do rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego.

Bezpłatny webinar dla pielęgniarek i położnych -„Jak czerpać siłę ze stresu?' 19.09.2022 o 18:00 2022-09-19 19:48

19 września o 18:00 odbędzie się bezpłatny webinar: „Jak czerpać siłę ze stresu?'.  To wydarzenie może zainteresować członków Izb Pielęgniarskich. Będziemy wdzięczni za przekazywanie informacji o webinarze oraz udostępnianie wydarzenia lub wpisów w mediach społecznościowych.

W załączniku przesyłam dwa zdjęcia pasujące do mediów społecznościowych. Zdjęcie kwadratowe pasuje na Facebook i Instagram, prostokątne na LinkedIn lub Twitter. Grafika w załączniku.

Poniżej link do transmisji FB: https://fb.me/e/26khYlIKL.