24 września 2022 06:40

Uprzejmie informujemy, iż uruchomiony został projekt ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pod nazwą „Pilotażowy program szkolenia specjalizacyjnego dla ratowników medycznych i pielęgniarek oraz fizjoterapeutów – chirurgiczna asysta lekarza”. Program ma na celu dofinansowanie szkolenia specjalizacyjnego w tej dziedzinie.

Uczestnikowi szkolenia specjalizacyjnego wypłacona zostanie rekompensata w wysokości 5800 zł miesięcznie za zawieszenie aktywności zawodowej na czas realizacji staży i kursów w ramach projektu.

chirurgiczna-asysta-lekarza.docx