Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie

BIP

Praca dla pielęgniarki instrumentariuszki/ pielęgniarza instrumentariusza.

10 października 2023 17:40

WYMAGANIA:

✔wykształcenie minimum średnie medyczne z zakresu pielęgniarstwa, preferowane wyższe o kierunku pielęgniarstwo,

✔aktualne prawo wykonywania zawodu,

✔posiadanie kursu kwalifikacyjnego/ specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego,

✔mile widziane doświadczenie w pracy na bloku operacyjnym umożliwiające instrumentowanie przy operacjach,

✔dokładność, sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność,dyspozycyjność.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

✔praca w zespole Bloku Operacyjnego,

✔sprawowanie wysokospecjalistycznej opieki pielęgniarskiej,

✔prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej,

✔dbanie o prawidłową i bezpieczną eksploatację sprzętu medycznego.

OFERUJEMY:

✔dowolną formę zatrudnienia (stosunek pracy, kontrakt, umowa zlecenie),

✔pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV na adres a.smyrek@vitalmedic.pl wraz z dopisaną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacji podanych w CV przez Vital Medic Sp. z o.o., z siedzibą w Kluczborku, przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 21, 46-200 Kluczbork, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.'