I Międzynarodowa Konferencja Praktyka oparta na dowodach naukowych w ujęciu interdyscyplinarnym

12 czerwca 2024 18:33

Zapraszamy do wzięcia udziału w I Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Praktyka oparta na dowodach naukowych w ujęciu interdyscyplinarnym, która odbędzie się w dn. 14-15.06.2024 r.

W załączniku przesyłamy komunikaty, w których znajdują się linki do formularzy zgłoszeniowych na konferencję oraz na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w dn. 15.06.2024 r.

KONFERENCJA:

Rejestracja trwa do 12.06.2024 r. - I Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Praktyka oparta na dowodach naukowych w ujęciu interdyscyplinarnym (google.com)

Koszt w konferencji: 200 zł (brutto), udział dla prelegentów, studentów i absolwentów PWSZ, UPZ, AZ – bezpłatny.

Bezpłatne WARSZTATY:

Rejestracja trwa do 12.06.2024 r. - www.ebp.akademiazamojska.edu.pl/aktualności

Szczegółowe informacje organizacyjne (w tym informacje o narzędziu/platformie do zdalnego udziału w konferencji) zostaną przesłane w II komunikacie osobom zgłaszającym udział w konferencji).

W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: ebp@akademiazamojska.edu.pl

i-mkns-ebp.pdf
program-ebp.pdf