13 marca 2024 r. Rozpoczęliśmy kurs specjalistyczny – Szczepienia ochronne dla pielęgniarek.

29 marca 2024 10:33

O godzinie 14:45 w Sali konferencyjno-szkoleniowej im. Zofii Konderskiej rozpoczął się kurs specjalistyczny pn. Szczepienia ochronne dla pielęgniarek.

Szkolimy grupę 18 pielęgniarek/pielęgniarzy. Dziękuję Paniom oraz Panom, że zechcieliście z nami odbyć to szkolenie.

Wszystkie zajęcia w tym staże odbywają się na terenie Częstochowy.

Celem szkolenia jest przygotowanie pielęgniarki/pielęgniarza do samodzielnego udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie szczepień ochronnych, postępowania w przypadku wystąpienia niepożądanego odczynu poszczepiennego (NOP) oraz prowadzenia sprawozdawczości w zakresie szczepień ochronnych.

Życzę koleżankom i kolegom powodzenia w nauce, wykorzystania w pracy zdobytych umiejętności i zakończenia szkolenia z najlepszymi wynikami.