Jakość w placówce medycznej

12 kwietnia 2024 18:25

W dniu dzisiejszym (10.04.2024) w Sali Konferencyjno- szkoleniowej im. Zofii Konderskiej odbyło się szkolenie pod nazwą Jakość w placówce medycznej. Szkolenie przygotowała i przeprowadziła Koleżanka Renata Sówka. Szkolenie zgromadziło …………. osób. W toku szkolenia analizie poddano przepisy prawa dotyczące jakości świadczeń medycznych. Wskazano metody i narzędzia zarządzania. Retrospekcji poddano systemy zarządzania jakością oparte na międzynarodowych normach oraz narodowych programach akredytacji zakładów opieki zdrowotnej.

Szkolenie bardzo udane. Chwalone przez uczestników. Dziękuję Renacie za podjęcie wyzwania, zaangażowanie i pomoc w zrozumieniu tematu.

Uczestnikom życzę powodzenia we wprowadzaniu systemu zarządzania jakością z wykorzystaniem wiedzy uzyskanej w trakcie szkolenia.

Poniżej fotorelacja ze szkolenia.