Konkursy na Pielęgniarkę Oddziałową okulistyki na Parkitce rozstrzygnięty

21 sierpnia 2024 14:14

5 sierpnia 2024 r. o godzinie 8 00 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie przeprowadzono postępowanie konkursowe na stanowiska Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Okulistycznego. Komisja oceniła złożone dokumenty i przeprowadziła rozmowy z kandydatkami. Zestaw pytań dla każdej reflektantki był taki sam. Po zakończeniu rozmów odbyła się dyskusja mająca na celu ocenę przydatności aspirantek na stanowisko objęte konkursem. Następnie przeprowadzono tajne głosowanie, które wyłoniło kandydatkę rekomendowaną Dyrektorowi w osobie Pani Moniki Szczerkowskiej.

Gratuluję Koleżance wyboru i życzę sukcesów w pracy zawodowej. Zapraszam do pracy na rzecz samorządu pielęgniarek i położnych. Ze strony Okręgowej Rady deklaruję wsparcie i pomoc.