KONKURSY NA STANOWISKA PIELĘGNIAREK ODDZIAŁOWYCH

28 września 2023 11:43

26 września 2023 r. w siedzibie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłobucku odbyły się konkursy na stanowiska:

- Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Dziecięcego Szpitala Rejonowego w Kłobucku

- Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Rejonowego w Kłobucku.

Komisja konkursowa powołana Zarządzeniem Dyrektora ZOZ w Kłobucku, w każdym z postępowań sprawdziła poprawność i kolejność przeprowadzonej procedury. Następnie oceniła kompletność złożonych przez kandydatki dokumentów i w drugim etapie przeprowadziła rozmowy zadając kandydatkom na dany konkurs te same pytania.

W wyniku tajnego głosowania Komisja Dyrektorce ZOZ w Kłobucku rekomendowała kandydatkę na stanowisko:

- Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Dziecięcego Szpitala Rejonowego w Kłobucku Panią Barbarę Przybylską i

- Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Rejonowego w Kłobucku Panią Elżbietę Krupińską.

Wskazanym kandydatkom gratuluję i życzę zatrudnienia.

Zachęcam do pracy w strukturach samorządu zawodowego i jednocześnie deklaruję wszelką pomoc.

Przewodniczący Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych
                                                                              w Częstochowie