Szkolenie z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

18 marca 2024 16:35

14 marca 2024 r. o godzinie 15 w Sali Konferencyjno-szkoleniowej im. Zofii Konderskiej rozpoczęło się szkolenie z EDM. Szkoleniem tym zakończyliśmy realizację wszystkich wniosków zjazdowych  z roku 2023.

W szkoleniu uczestniczyło 28 osób. Dla osób biorących udział było to szkolenia bezpłatne. Wykładowczyniami były nasze koleżanki: dr n. społ. Małgorzata Glin i mgr piel. Agata Fikus.  Tematem spotkania były:

- aktualna wiedza medyczna dotycząca obowiązującej dokumentacji medycznej, którą zobowiązane są prowadzić elektronicznie pielęgniarki i położne.

- okres przechowywania dokumentacji pielęgniarskiej: książka raportów, grafiki, książki zabiegowe.

Dziękuję wykładowczyniom i uczestnikom za spotkanie. Jeżeli uznacie, że powinniśmy zorganizować kolejną edycję szkolenia z EDM, proszę o kontakt ze mną.

Obejrzyjcie fotorelację ze szkolenia.

Przewodniczacy Okręgowej Rady