Zakończenie kursu kwalifikacyjnego z pielęgniarstwa rodzinnego

04 lipca 2024 08:09

KSZTAŁCIMY PIELĘGNIARKI I POŁOŻNE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

W lutym rozpoczynaliśmy a dziś egzaminem kończymy kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa rodzinnego. Kursanci napisali test celująco. Dzięki temu częstochowska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych wzbogaciła się o 11 wykwalifikowanych pielęgniarek i pielęgniarzy w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego.

Dziękuję Państwu za skorzystanie z oferty naszego Ośrodka Szkoleniowego.

Gratuluję ukończenie szkolenia i życzę wykorzystania zdobytych umiejętności w pracy z chorymi. Zachęcam do samodzielności, którą uzyskaliście kończąc kurs.

Dziękuję wykładowcom, pracownikom Ośrodka szkoleniowego za sprawne i ciekawe przeprowadzenie zajęć.

Zachęcam do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej. Niedługo przedstawimy propozycje na drugie półrocze bieżącego roku.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.