Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie

BIP
  • SERWIS DLA PIELĘGNIAREK
  • SERWIS DLA PIELĘGNIAREK
  • SERWIS DLA PIELĘGNIAREK
« »

Aktualności Okręgowej Izby Pięlegniarek i Położnych w Częstochowie

WIĘCEJ

Konferencje
Szkolenia
Kursy

WIĘCEJ
Uchwały Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie VIII kadencji
WIĘCEJ

Biuletyn informacyjny

WIĘCEJ

Ośrodek szkoleniowy

WIĘCEJ

Komisja ds recept

WIĘCEJ
Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie 2024-05-17 12:11

Lektura na sobotę i niedzielę

 Proszę wszystkich zainteresowanych pracami w Polskim Towarzystwie Pielęgniarskim
o zapoznanie się opracowania Statutu PTP. W najbliższym czasie przedstawię  kalendarz wyborczy do wyborów władz kół i Oddziału. Wytłuściłem informacje na temat oddziałów PTP bo te interesują nas najbardziej. To tylko 2 strony. Proszę o poświęcenie czasu na zapoznanie się z poniższym i … działamy. Obserwujcie nas na FB i Stronie Internetowej.

 

Tomasz Czech

Przewodniczacy Okręgowej Rady

Informacja w/s rejestracji na bieg 2024-05-16 12:45

AKTUALIZACJA dotycząca I Marszobiegu promującego zawody pielęgniarki, pielęgniarza i położnej pn. 'Pielęgniarstwo i położnictwo misją mojego życia' w ramach parkrun Las Aniołowski dnia 25.05.2024r.

Drogie Koleżanki i Koledzy,

serdecznie prosimy, aby OSOBY ZALOGOWANE już na stronie parkrun wypełniły poniższą krótką ankietę dotyczącą Marszobiegu w dniu 25.05.2024r.

https://forms.gle/Grd9vuUSiRRnjvxN8

Instrukcja dla OSÓB jeszcze NIEZALOGOWANYCH:

- kliknąć w link: https://www.parkrun.pl/register/

następnie: zarejestruj się w parkrun (żółta ikonka) i postępuj zgodnie z instrukcjami,

po otrzymaniu maila:

- kliknąć w link: https://forms.gle/Grd9vuUSiRRnjvxN8 i odpowiedzieć na krótkie trzy pytania.

UWAGA!

Jest to niezbędne do weryfikacji ilości Uczestników pod kątem pamiątkowych upominków wręczanych po Marszobiegu.

W razie problemów, prosimy o kontakt, pomożemy!

Obchody naszych świąt zawodowych – Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Międzynarodowego Dnia Położnej. 2024-05-12 20:26

12 maja 2024 r.

 

Od dzisiaj zaczynamy obchody naszych świąt zawodowych – Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Międzynarodowego Dnia Położnej. Jako pierwsze wydarzenie została odprawiona Msza Święta w Kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Poczesnej w którym są złożone relikwie bł. Hanny Chrzanowskiej. We Mszy Św. uczestniczyli: przedstawiciele Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych, OIPiP w Katowicach, przedstawiciele samorządów terytorialnych Częstochowy i Poczesnej, mieszkańcy gminy Poczesna.

Uroczysta Msza Św. z okazji I rocznicy wprowadzenia relikwii bł. Hanny Chrzanowskiej. 2024-04-25 14:36

    Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie zaprasza na
Uroczystą Mszę Św. z okazji I rocznicy wprowadzenia relikwii bł. Hanny Chrzanowskiej, która odbędzie się 12 maja 2024 roku o godz. 12:00 w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Poczesnej.
Jest to spotkanie rozpoczynające tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej.
Dlatego gorąco zachęcamy wszystkie pielęgniarki, pielęgniarzy i położne wraz z rodzinami do wspólnego świętowania.
Po Mszy Św. serdecznie zapraszamy wszystkich gości na poczęstunek w miłej atmosferze. Dla uczestników będą wystawione stoiska promocyjne.
Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w tym wydarzeniu do biura OIPiP w Częstochowie pod numerem telefonu 503-008-946.
Bądźmy razem w tych chwilach!

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie organizuje bieg promujący zawody pielęgniarki, pielęgniarza i położnej. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 503 008 946 2024-04-25 14:46

  Pielęgniarstwo i Położnictwo misją mojego życia. Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie organizuje bieg promujący zawody pielęgniarki, pielęgniarza i położnej. Będzie to kolejny ewent w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej.

Zapraszamy 25 maja 2024 r. Początek imprezy godzina 10.00 Promenada im. Czesława Niemena w Częstochowi.

Prosimy o potwierdzenie przybycia telefonicznie do dnia 10 maja 2024 r. na numer telefonu 503 008 04.

 

< class="content_title ">Aktualności2
Możemy odtrąbić sukces. 2023-12-07 07:08

Możemy odtrąbić sukces

 

W zeszły piątek zakończyliśmy remont i wyposażanie Sali konferencyjno-szkoleniowej na IV piętrze. Wykonaliśmy ciężką pracę, aby poprawić warunki naszych spotkań i szkoleń. Kiedy zaczynaliśmy remont 1 sierpnia br. nie zdawałem sobie sprawy z czym przyjdzie nam się zmierzyć. Szereg zapytań ofertowych, które były dla nas nowością pozwoliły zaoszczędzić nam spore pieniądze. Żyliśmy każdym szczegółem jaki był do zrobienia i cieszyliśmy się jak dzieci z każdego detalu który został wykonany. Były też chwile zwątpienia i nieprzespanych przeze mnie nocy, kiedy żadna firma nie odpowiedziała na naszą ofertę. Ale szliśmy dalej. Krok po kroku z niewielką obsuwką czasową.
I dzisiaj kiedy patrzę na naszą salę chętnie nie wychodziłbym z niej. Cieszę się, że wspólnie
z Okręgową Radą i pracownikami Biura udało się dla Naszej Izby pozyskać Salę na miarę XXI wieku. Dla mnie to taki tegoroczny i Mikołaj i Gwiazdka razem wzięte. Dziękuję osobom, które przyczyniły się do takiego pięknego efektu końcowego, za pracę, cierpliwość, wiarę w osiągnięcie celu i wsparcie.

Popatrzcie na galerię zdjęć z poszczególnych etapów budowy.

 

Tomasz Czech

 

2023-10-25 13:09

24 października 2023 r. w siedzibie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłobucku przeprowadzono postępowanie konkursowe na stanowisko Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Wewnętrznego  z Pododdziałem Geriatrycznym Szpitala im. dr. Anki w Krzepicach.

Informacja w sprawie odliczenia składki członkowskiej 2023-02-09 06:57

 

 

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, iż w aktualnym stanie prawnym nie ma możliwości odliczenia składki członkowskiej z tytułu przynależności do samorządu pielęgniarek i położnych w rocznym rozliczeniu pit, dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej. 

Opinia Pani dr n.med. Krystyny Piskorz-Ogórek, Konsultant Krajowej w Dziedzinie Pielęgniarstwa Pediatrycznego, dotycząca poszerzenia kompetencji pielęgniarek i położnych w zakresie wypisywania recept na szczepionki przeciw grypie oraz kwalifikowania i szczepienia dorosłych i dzieci przeciw grypie. 2023-02-11 10:12

Opinia Pani dr n.med. Krystyny Piskorz-Ogórek, Konsultant Krajowej w Dziedzinie Pielęgniarstwa Pediatrycznego, dotycząca poszerzenia kompetencji pielęgniarek i położnych w zakresie wypisywania recept na szczepionki przeciw grypie oraz kwalifikowania i szczepienia dorosłych i dzieci przeciw grypie.

  • Podstrona 2 z 2
  • 1
  • 2